THD10-2412WIN
Accessibility
In stock
9 шт
Term
0 weeks
Total available
9 шт
from 1
from 3
from 9
Specifications
Manufacturer's name
THD10-2412WIN
Manufacturer
TRACO
Type
Dc/dc
Power
10W
Vin Range
9-36V
Vout
12Vdc
Iout
833Ma
Package
Dip24
Weight
17.3G
Pins
24
Detailed product description
Converter: DC/DC; 10W; Uin: 936V; 12VDC; Iout: 833mA; DIP24; 17.3g
Other products from the section
K7805-500R3
K7805-500R3
Manufacturer's name
Available
3917 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ