24S12.8HEW
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
24S12.8HEW
Manufacturer
CALEX
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 100 Вт, 12 В, 8.33 А, 1.5 кВ