IFX54441EJV33XUMA1
Accessibility
In stock
73 шт
Term
0 weeks
Total available
73 шт
Manufacturer's name
IFX54441EJV33XUMA1
Manufacturer
INFIN
Output Voltage
3.3 V
Output Current
0.3 A
Pins
8
Package
Dso-8 Ep
Regulator Type
Ldo
Output Type
Fixed
Mounting
Surface Mount
Operating Temp
-40 To 125 °C
Rohs
Yes
Detailed product description
LDO Regulator Pos 3.3V 0.3A 8-Pin DSO EP T/R
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89