LD39100PU18RY
Manufacturer's name
LD39100PU18RY
Manufacturer
STMICRO
Detailed product description
LDO Regulator Pos 1.8V 1A Automotive 6-Pin VFDFPN EP T/R
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89