LD39100PU18RY
Manufacturer's name
LD39100PU18RY
Detailed product description
LDO Regulator Pos 1.8V 1A Automotive 6-Pin VFDFPN EP T/R
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89