LM3940IMP-3.3
Accessibility
In stock
7 шт
Term
0 weeks
Total available
7 шт
Manufacturer's name
LM3940IMP-3.3
Manufacturer
TI
Detailed product description
IC REG LDO 3.3V 1A SOT-223
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89