LMS1585ACS-3.3
Accessibility
In stock
34 шт
Term
0 weeks
Total available
34 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LMS1585ACS-3.3
Manufacturer
NSC
Detailed product description
5A 3.3V Low Dropout Fast Response Regulator TO263
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89