LMZM23601V3SILT
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
LMZM23601V3SILT
Manufacturer
TI
Module Type
Pol Module
Input Range
4 - 36 V
Output Voltage
3.3 V
Output Current
1 A
Output Power
3.3 W
Isolation
Non-Isolated
Efficiency
Up To 95%
Regulation
Fixed
Operating Temp
-40 To 85 °C
Mounting Type
Smd
Detailed product description
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4V - 36V Input