LP3964ES-1.8
Accessibility
In stock
33 шт
Term
0 weeks
Total available
33 шт
from 1
from 10
from 540
Specifications
Manufacturer's name
LP3964ES-1.8
Manufacturer
NSC
Detailed product description
TO-263 Fast Ultra Low Dropout Linear Regulator 800mA 1.8V
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89