MC33264D-3.3
Accessibility
In stock
34 шт
Term
0 weeks
Total available
34 шт
from 1
from 25
from 250
Specifications
Manufacturer's name
MC33264D-3.3
Manufacturer
ONS
Detailed product description
Micropower low dropout voltage regulator
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89
Available
49999 шт
Term
0 weeks
Available
50000 шт
7 weeks
8 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 2500+ inc. VAT
Price per 10000+ inc. VAT
AP2138N-3.3
AP2138N-3.3
AP2138N-3.3TRG1
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 250mA SOT-23-3