MHB75-24S12
Accessibility
In stock
7 шт
Term
0 weeks
Total available
7 шт
from 1
from 50
Specifications
Manufacturer's name
MHB75-24S12
Manufacturer
MEANWELL
Output Voltage
12 V
Output Power
75 W
Input Voltage
24 V
Efficiency
88 %
Isolation Voltage
1500 Vdc
Ripple Noise
<=100 Mv P-P
Load Regulation
±1 %
Line Regulation
±0.5 %
Operating Temp
-40 To +85 °C
Dimensions
76 X 50 X 25 Mm
Weight
80 G
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Detailed product description
DC DC CONVERTER 12V 75W