NCP114AMX300TCG
Price
from 10
from 100
from 1000
Specifications
Manufacturer's name
NCP114AMX300TCG
Manufacturer
ONS
Detailed product description
IC REG LINEAR 3V 300MA 4-UDFN
Other products from the section
78L12ACU
78L12ACU
Manufacturer's name
L78L12ACUTR
IC 12V POSITIVE REGULATOR SOT89