RSD-30L-24
Accessibility
In stock
53 шт
Term
0 weeks
Total available
53 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
RSD-30L-24
Manufacturer
MEANWELL
Model
Rsd-30L-24
Converter Type
Isolated Dc/dc
Power
30 W
Nominal Voltage
24 V
Output Current
1.25 A
Isolation Voltage
4 Kv
Isolated
Yes
Applications
Industrial
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, 24 В, 1.25 А, 4 кВ