RSD-60H-12
from 1
from 2
from 5
Specifications
Manufacturer's name
RSD-60H-12
Manufacturer
MEANWELL
Power
60 W
Output Voltage
12 V
Output Current
5 A
Isolation Voltage
4 Kv
Isolated
Yes
Converter Type
Dc/dc
Output Type
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 60 Вт, 12 В, 5 А, 4 кВ