RSD-60H-24
from 1
from 100
from 250
Specifications
Manufacturer's name
RSD-60H-24
Manufacturer
MEANWELL
Model
Rsd-60H-24
Type
Isolated DC/DC
Power
60 W
Output Voltage
24 V
Output Current
2.5 A
Isolation Voltage
4 kV
Detailed product description
Ізольований DC/DC-перетворювач, 60 Вт, 24 В, 2.5 А, 4 кВ