TEN 60-2412WIN
Accessibility
Available
2 шт
Term
2 weeks
Total available
2 шт
from 1
from 2
Specifications
Manufacturer's name
TEN 60-2412WIN
Manufacturer
TRACO
Power
60 W
Output Voltage
12 V
Output Current
5 A
Input Voltage
24 V
Isolation Voltage
1.5 kV
Insulation Type
Galvanic
Cooling
Passive
Protections
SC, Overload, OVP
Mounting
PCB Mount
Op Temp
-40+85 °C
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 60 Вт, 12 В, 5 А, 1.5 кВ