TEN 60-4812WIN
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TEN 60-4812WIN
Manufacturer
TRACO
Power
60 W
Output Voltage
12 V
Output Current
5 A
Isolation Voltage
1500 Vdc
Input Voltage
48 V
Converter Type
Isolated Dc/dc
Output Regulation
Fixed
Mounting
Pcb
Operating Temp
-40+85 °C
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 60 Вт, 12 В, 5 А, 1.5 кВ