TEP 60-7215UIR
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TEP 60-7215UIR
Manufacturer
TRACO
Type
Dc/dc
Power
60 W
U Input
14-160 V
U Output
24 V DC
I Output
2.5 A
Output Type
Fixed
Detailed product description
Преобразователь: DC/DC; 60Вт; Uвх: 14?160В; Uвых: 24ВDC; Iвых: 2,5А