TEP100-2415WIR
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TEP100-2415WIR
Manufacturer
TRACO
Model
Tep100-2415Wir
Converter Type
Isolated Dc/dc
Output Power
100 W
Output Voltage
24 V
Output Current
4.2 A
Outputs
1
Railway Grade
Railway
Size
Compact
Isolation
Galvanic
Detailed product description
Изолированный DC/DC преобразователь, компактный, Railway, 1 Выход, 100 Вт, 24 В, 4.2 А