IRKCL91-06S02
Назва у виробника
IRKCL91-06S02
Виробник
IRF
Device Type
Diode Module
Current Rating
91 A
Voltage Rating
600 V
Surge Current
900 A
Forward Voltage
1.2 V
Isolation Voltage
2500 V
Mounting
Bolt-On
Operating Temp
-40+150 °C
Thermal Resistance
0.3 °C/w
Polarity
Unidirectional
Package Type
Module
Terminal Type
Stud
Детальний опис товару
DIODE MODULE
Інші товари з розділу
DU402-60-12
DU402-60-12
Назва у виробника
FRED diode couple 60A/1200V
Доступно
78 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
VS-VSKDU300/06PBF
VS-VSKDU300/06PBF
DIODE GEN PURP 600V 230A INTAPAK
Доступно
20 шт
Строк
VS-UFL230FA60
VS-UFL230FA60
DIODE MODULE 600V 160A SOT227
16 шт
Ціна за 3+ з ПДВ
Ціна за 9+ з ПДВ
DFM400XXM65-K000
DFM400XXM65-K000
Fast Recovery Diode Module 400A/6500V
4 шт
RM200HA-24F
RM200HA-24F
(200A,1200B) [MIT n]
(200A,1200B) [MIT n]