RSDH-300-24
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
RSDH-300-24
Виробник
MEANWELL
Model
Rsdh-300-24
Input Voltage
250-1500 Vdc
Output Voltage
+24 V
Output Current
12.5 A
Output Power
300 W
Output Type
Dc
Polarity
Positive
Application
Industrial
Детальний опис товару
250-1500VDC O/P +24V12.5A
Інші товари з розділу
K7805-500R3
K7805-500R3
Назва у виробника
DC-DC модульный преобразователь
Ціна за 1+ з ПДВ
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ