RSDH-300-24
Accessibility
In stock
8 шт
Term
0 weeks
Total available
8 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
RSDH-300-24
Manufacturer
MEANWELL
Model
Rsdh-300-24
Input Voltage
250-1500 Vdc
Output Voltage
+24 V
Output Current
12.5 A
Output Power
300 W