VS-UFL230FA60
від 1
від 3
від 9
Характеристики
Назва у виробника
VS-UFL230FA60
Виробник
VISHAY
Voltage Rating
600 V
Current Rating
160 A
Package Type
Sot-227
Module Type
Diode Module
Mounting Type
Flange Mount
Polarity
Single
Operating Temp
-40+150 °C
Number Diodes
1
Recovery Type
Standard
Terminal Type
Bolt
Детальний опис товару
DIODE MODULE 600V 160A SOT227
Інші товари з розділу
DU402-60-12
DU402-60-12
Назва у виробника
FRED diode couple 60A/1200V
Доступно
78 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
VS-VSKDU300/06PBF
VS-VSKDU300/06PBF
DIODE GEN PURP 600V 230A INTAPAK
Доступно
20 шт
Строк
VS-UFL230FA60
VS-UFL230FA60
VS-UFL230FA60
DIODE MODULE 600V 160A SOT227
16 шт
Ціна за 3+ з ПДВ
Ціна за 9+ з ПДВ
DFM400XXM65-K000
DFM400XXM65-K000
Fast Recovery Diode Module 400A/6500V
4 шт
Ціна за 100+ з ПДВ
RM200HA-24F
RM200HA-24F
(200A,1200B) [MIT n]
(200A,1200B) [MIT n]