CCG-30-48-05S
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
CCG-30-48-05S
Manufacturer
LAMBDA
Power
30 W
Output Voltage
5 V
Output Current
6 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Input Voltage
48 V
Output Type
Single
Isolation Type
Galvanic
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, 5 В, 6 А, 1.5 кВ