DKA30B-12
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
DKA30B-12
Manufacturer
MEANWELL
Model
Dka30B-12
Type
Isolated Dc/dc
Power
30 W
Output Voltage
±12 V
Output Current
±1.25 A
Isolation Voltage
1 Kv
Outputs
Dual
Polarity
Bipolar
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, ±12 В, ±1.25 А, 1 кВ