DKA30C-15
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
DKA30C-15
Manufacturer
MEANWELL
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, ±15 В, ±1 А, 1 кВ