PYBE30-Q24-S12-DIN
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
PYBE30-Q24-S12-DIN
Manufacturer
CUI
Input Voltage
24 V Dc
Output Voltage
12 V Dc
Output Power
30 W
Output Current
2.5 A
Mounting
Din Rail
Protections
Short-Circuit, Overload, Thermal
Operating Temp
-40 To +70 °C
Efficiency
Up To 90%
Isolation
Galvanic
Technology
Switching
Cooling
Convection
Certifications
Ce, Rohs
Detailed product description
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W