PYBE30-Q24-S12
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
PYBE30-Q24-S12
Manufacturer
CUI
Input Voltage
24 V
Output Voltage
12 V
Output Power
30 W
Output Current
2.5 A
Max Efficiency
90%
Ripple Noise
<100 Mvp-P
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Isolation Voltage
1500 Vdc
Operating Temp
-4085 °C
Dimensions
50 X 25 X 12 Mm
Weight
30 G
Detailed product description
DC DC CONVERTER 12V 30W