PYBE30-Q24-S12H
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
PYBE30-Q24-S12H
Manufacturer
CUI
Power
30 W
Input Voltage
9-36 Vdc
Output Voltage
12 Vdc
Topology
Isolated
Output Current
2.5 A
Efficiency
Up To 88%
Isolation Voltage
1500 Vdc
Protections
Ovp, Ocp, Scp
Ripple Noise
<100 Mvp-P
Temperature Range
-40 To +85 °C
Cooling
Convection
Dimensions
762513 Mm
Detailed product description
DC-DC ISOLATED, 30 W, 9~36 VDC I