R-78B3.3-1.5-SIP3(4.75-18)
Accessibility
In stock
22 шт
Term
0 weeks
Total available
22 шт
from 1
from 42
from 126
Specifications
Manufacturer's name
R-78B3.3-1.5
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 4.95 Вт, 3.3 В, 1.5 А
Other products from the section
R-78B3.3-2.0
R-78B3.3-2.0
Manufacturer's name
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 6.6 Вт, 3.3 В, 2 А
Available
28 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
Price per 42+ inc. VAT
Price per 128+ inc. VAT
R-78B3.3-1.5-SIP3(4.75-18)
R-78B3.3-1.5-SIP3(4.75-18)
R-78B3.3-1.5