R-78B3.3-2.0
Accessibility
In stock
28 шт
Term
0 weeks
Total available
28 шт
from 1
from 42
from 128
Specifications
Manufacturer's name
R-78B3.3-2.0
Manufacturer
RECOM
Output Voltage
3.3 V
Output Current
2 A
Max Power
6.6 W
Input Voltage
4.7528 V
Isolation
NonIsolated
Efficiency
Up To 95%
Ripple Noise
<50 Mvpp
Regulation
±1% (Typ)
Operating Temp
-40+85 °C
Pcb Mount
ThroughHole
Protections
ShortCircuit, Overcurrent
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 6.6 Вт, 3.3 В, 2 А
Other products from the section
R-78B3.3-2.0
R-78B3.3-2.0
Manufacturer's name
R-78B3.3-2.0