R-78B3.3-2.0
Доступність
Є на складі
28 шт
Всього доступно
28 шт
від 1
від 42
від 128
Характеристики
Назва у виробника
R-78B3.3-2.0
Виробник
RECOM
Output Voltage
3.3 V
Output Current
2 A
Max Power
6.6 W
Input Voltage
4.7528 V
Isolation
NonIsolated
Efficiency
Up To 95%
Ripple Noise
<50 Mvpp
Regulation
±1% (Typ)
Operating Temp
-40+85 °C
Pcb Mount
ThroughHole
Protections
ShortCircuit, Overcurrent
Детальний опис товару
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 6.6 Вт, 3.3 В, 2 А
Інші товари з розділу
R-78B3.3-2.0
R-78B3.3-2.0
Назва у виробника
R-78B3.3-2.0