R-78E12-0.5
Доступність
Є на складі
2 шт
Всього доступно
2 шт
від 1
від 42
від 126
Характеристики
Назва у виробника
R-78E12-0.5
Виробник
RECOM
Type
DC/DC (Non-isolated)
Output Voltage
12 V
Output Current
500 mA
Power
6 W
Mode
Step-down (Buck)
Outputs
1
Insulation
None
Efficiency
High
Детальний опис товару
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 6 Вт, 12 В, 500 мА