R-78E12-0.5
Accessibility
In stock
2 шт
Term
0 weeks
Total available
2 шт
from 1
from 42
from 126
Specifications
Manufacturer's name
R-78E12-0.5
Manufacturer
RECOM
Type
DC/DC (Non-isolated)
Output Voltage
12 V
Output Current
500 mA
Power
6 W
Mode
Step-down (Buck)
Outputs
1
Insulation
None
Efficiency
High
Detailed product description
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 6 Вт, 12 В, 500 мА