R-78B3.3-1.5-SIP3(4.75-18)
Доступність
Є на складі
22 шт
Всього доступно
22 шт
від 1
від 42
від 126
Характеристики
Назва у виробника
R-78B3.3-1.5
Детальний опис товару
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 4.95 Вт, 3.3 В, 1.5 А
Інші товари з розділу
R-78B3.3-2.0
R-78B3.3-2.0
Назва у виробника
Неизолированный DC/DC-преобразователь, 6.6 Вт, 3.3 В, 2 А
Доступно
28 шт
Строк
0 тижн.
Ціна за 1+ з ПДВ
Ціна за 42+ з ПДВ
Ціна за 128+ з ПДВ
R-78B3.3-1.5-SIP3(4.75-18)
R-78B3.3-1.5-SIP3(4.75-18)
R-78B3.3-1.5