RP20-2412DA
Manufacturer
RECOM
Power
20 W
Output Voltage
±12 V
Output Current
±833 Ma
Isolation Voltage
1.6 Kv
Input Voltage
24 V Nominal
Input Range
2:1
Topology
Isolated Dc/dc
Dimensions
1 X 1 In
Output Type
Dual Rails
Polarity
Bipolar
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 20 Вт, ±12 В, ±833 мА, 1.6 кВ