RP20-2415SAW
Manufacturer
RECOM
Type
Isolated Dc/dc
Power
20 W
Vin
20-24 V
Vout
15 V
Iout
1.33 A
Isolation
1.6 Kv
Ratio
4:1
Outputs
Single
Dimensions
1"1"
Mounting
Pcb
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 20 Вт, 15 В, 1.33 А, 1.6 кВ