RPP20-2405SW
Manufacturer
RECOM
Output Current
4 A
Power Rating
20 W
Isolation Voltage
2.25 Kv
Isolation Ratio
4:1
Dimensions
40.625.411.7 Mm
Series
20-24-05S
Type
Isolated Dc/dc
Input Voltage
20-24 V
Output Voltage
5 V
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 20 Вт, 5 В, 4 А, 2.25 кВ