RPA30-243.3SAW
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
RPA30-243.3SAW
Manufacturer
RECOM
Input Voltage
1836 Vdc
Output Voltage
3.3 Vdc
Output Current
9 A
Power
30 W
Insulation
3000 Vdc
Efficiency
90%
Temperature
-40+85 °C
Protection
Short circuit, Overload
Adjustment
±1%