RSD-30G-12
from 1
from 2
from 7
Specifications
Manufacturer's name
RSD-30G-12
Manufacturer
MEANWELL
Model
Rsd-30G-12
Type
Isolated DC/DC
Power
30 W
Output Voltage
12 V
Output Current
2.5 A
Insulation
4 kV
Series
Rsd-30G
Detailed product description
Ізольований DC/DC-перетворювач, 30 Вт, 12 В, 2.5 А, 4 кВ