RSD-30L-12
from 1
from 100
from 250
Specifications
Manufacturer's name
RSD-30L-12
Manufacturer
MEANWELL
Type
Dc/dc
Isolated
Yes
Power
30 W
Output Voltage
12 V
Output Current
2.5 A
Isolation Voltage
4 Kv
Outputs
1
Application
Industrial
Output Type
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, 12 В, 2.5 А, 4 кВ