S24SE12003PDFH
Accessibility
In stock
60 шт
Term
0 weeks
Total available
60 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
S24SE12003PDFH
Manufacturer
USA
Input Voltage
24 V
Output Voltage
12 V
Output Power
30 W
Output Current
2.5 A
Efficiency
90% Typical
Isolation Voltage
1500 Vdc
Ripple Noise
50 Mvpp
Operating Temp
-40 To +85 °C
Protection
Ovp, Ocp, Scp
Dimensions
41.3 X 20.1 X 10 Mm
Weight
10 G
Mounting Type
Pcb Mount
Detailed product description
DC DC CONVERTER 12V 30W
Other products from the section
K7805-500R3
K7805-500R3
Manufacturer's name
DC-DC модульный преобразователь
Available
3917 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ