TEN 30-2412WIN
from 1
from 3
Specifications
Manufacturer's name
TEN 30-2412WIN
Manufacturer
TRACO
Power
30 W
Output Voltage
12 V
Output Current
2.5 A
Isolation Voltage
1.5 kV
Isolated
Yes
Input Voltage
24 V
Output Type
Single
Series
Ten 30
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, 12 В, 2.5 А, 1.5 кВ