TEN30-4822WIN
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
TEN30-4822WIN
Manufacturer
TRACO
Type
DC/DC Converter
Power
30 W
Input Voltage
18-75 V
Output Voltage
12 V DC
Output Current
1250 mA
Output Type
Stabilized DC
Model
Ten30-4822Win
Detailed product description
Преобразователь: DC/DC; 30Вт; Uвх: 18?75В; Uвых: 12ВDC; Iвых: 1250мА