THN 30-2415WI
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
THN 30-2415WI
Manufacturer
TRACO
Model
Thn 30-2415Wi
Type
Dc/dc
Power
30 W
Input Voltage
9-36 V
Output Voltage
24 V Dc
Output Current
1250 Ma
Dimensions
1 X 1 In
Detailed product description
Преобразователь: DC/DC; 30Вт; Uвх: 9?36В; 24ВDC; Iвых: 1250мА; 1"x1"