THN 30-2423WI
Manufacturer's name
THN 30-2423WI
Power
30 W
Input Voltage
24 V
Output Voltage
±15 V
Output Current
±1 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Isolation Type
Galvanic
Output Type
Dual
Topology
Dc/dc
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, ±15 В, ±1 А, 1.5 кВ