THN 30-2425WI
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
THN 30-2425WI
Manufacturer
TRACO
Type
Isolated DC/DC
Power
30 W
Output Voltage
±24 V
Output Current
±625 mA
Polarity
Bipolar
Channels
2 (± Output)
Isolation
1.5 kV
Max Current
625 mA per Output
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, ±24 В, ±625 мА, 1.5 кВ