THN 30-4811WI
Manufacturer's name
THN 30-4811WI
Manufacturer
TRACO
Model
Thn 30-4811Wi
Converter Type
Isolated Dc/dc
Power
30 W
Output Voltage
5 V
Output Current
6 A
Isolation Voltage
1.5 Kv
Output Type
Single
Detailed product description
Изолированный DC/DC-преобразователь, 30 Вт, 5 В, 6 А, 1.5 кВ